بخش سولار شرکت آراپل

بخش برق خورشیدی (سولار)

همه چیز درباره برق خورشیدی

برق خورشیدی، انرژی های تجدید پذیر، شرکت آراپل

شرکت آراپل به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه انرژی های تجدید پذیر ، تلاش می‌کند تا با استفاده از برق خورشیدی (سولار)، به تامین نیازهای انرژی کشور کمک کند. از این رو این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و منابع تجدید پذیر، در راستای احداث نیروگاه های خورشیدی (سولار)، تامین برق باغ و ویلا، فروش تجهیزات سولار فعال میباشد.

مهندسین خلاق و پویا شرکت با استفاده از تجربیات چندین ساله خود و با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا به دنبال کسب رضایت حداکثری مشتریان خود هستند و اهداف خود را در راستای رضایت مشتریان پیش می برند.

برق خورشیدی و توسعه پایدار

برق خورشیدی به عنوان یکی از انرژی های تجدید پذیر و منبعی که از نور خورشید بهره می‌برد، محبوبیت بالایی در دنیای امروز پیدا کرده است. از این رو با استفاده از این نوع انرژی، به دلیل عدم تولید آلاینده ها، کاهش هزینه ها، امکانات پیشرفته و قابل دسترس بودن نسبت به دیگر انرژی ها به عنوان یک راهکار مطلوب برای توسعه پایدار در نظر گرفته می‌شود.

مزایای استفاده از برق خورشیدی

استفاده از برق خورشیدی دارای مزایای فراوانی می باشد. اولین و مهمترین مزیت آن، عدم تولید آلاینده های هوا است، زیرا استفاده از سوخت های فسیلی برای تولید برق، آلاینده های گازی فراوانی را در جو زمین رها می‌کند و باعث تغییرات آب و هوا و آلودگی هوا می‌شوند.

همانطور که بیان شد، استفاده از سوخت های فسیلی میتواند آلودگی های زیادی را تولید کند اما با استفاده از برق خورشیدی، این مشکل به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

علاوه براین، از دیگر مزایای استفاده از انرژی خورشیدی می توان به در دسترس بودن آن اشاره کرد زیرا میتوان جهت تامین برق مکان های خارج از شبکه برقی کشور، از این انرژی استفاده کرد.

فعالیت های شرکت آراپل

شرکت آراپل با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته در زمینه برق خورشیدی، در حال ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر این نوع انرژی است تا علاوه بر حل مشکلات نبود و قطعی برق در برخی مناطق، به حفظ محیط زیست نیز کمک کند.

مهندسین در شرکت آراپل با بهره گیری از سلول های خورشیدی و تجهیزات مرتبط، انرژی خورشیدی را به برق تبدیل می‌کنند و برق تولیدی در موارد مختلف از جمله خانگی، تجاری و صنعتی استفاده می‌شود.
شرکت آراپل با ارائه محصولات متنوع، به شرایط و نیازهای مختلف کاربران پاسخ می‌دهد. ارائه انواع باتری‌های ذخیره انرژی، انواع پنل های خورشیدی، انواع اینورترها، انواع شارژ کنترلرها، استراکچرها و…

انرژی خورشیدی یکی از شکل‌های انرژی تجدید پذیر است که با پیشرفت تکنولوژی بیش از پیش در زندگی روزمره بشر تاثیر دارد. انرژی خورشیدی همانگونه که از نام آن مشخص است، انرژی حاصل از خورشید است که به انرژی گرمایی یا الکتریکی تبدیل می‌شود.

برق خورشیدی، پاک ترین و فراوان‌ترین منبع انرژی تجدید پذیر است و از آنجایی که امروزه فناوری‌های خورشیدی می‌توانند از این انرژی برای مصارف مختلف از جمله تولید برق، تجارت یا صنعت استفاده کنند، استفاده صحیح و موثر از این انرژی اهمیت بسیار بالایی دارد.

نحوه عملکرد سیستم خورشیدی به اینگونه است که این سیستم، از طریق یک فرآیند الکترونیکی مستقیماً از نور خورشید برق تولید می‌کند و می‌توان برای تأمین انرژی انواع وسایل الکترونیکی از آن استفاده کرد. از این رو، شرکت آراپل به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه انرژی های تجدید پذیر، تلاش می‌کند تا با استفاده از برق خورشیدی (سولار)، به تامین نیازهای انرژی کشور کمک کند.

فروشگاه تجهیزات برق خورشیدی

شما میتواندی تجهیزات خورشیدی خود را از سایت فروشگاهی شرکت آراپل تهیه فرمایید.


بخشی از خدمات برق خورشیدی

نیروگاه متصل به شبکه

احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه جهت فروش برق به دولت و یا صرفه جویی در مصرف برق ادارات و ارگانها ، منازل مسکونی و کارخانجات

نیروگاه منفصل از شبکه

تامین برق باغ و ویلا، راه اندازی پمپ های چاه، تامین برق دوربین های نظارتی، تامین برق روشنایی معابر و امکان ذخیره برق و استفاده به عنوان برق اضطراری.

اطلاعات بیشتر…

فروش تجهیزات

تامین تجهیزات برق خورشیدی از قبیل پنل، اینورتر، شارژکنترلر، استراکچر، باتری، آبگرمکن خورشیدی و پکیج های پرتابل عشایری در توان ها و برندهای مختلف.

پمپ های خورشیدی

تامین وراه اندازی انواع پمپهای خورشیدی در توان، عمق و قطر لوله های مختلف. این نوع تجهیزات متناسب مکانهای کشاورزی خارج از محدوده برق شهر هستند

قیمت برق خورشیدی

بکیج های ۵۰۰ واتی

تجهیزات : ۵۰۰ وات.
برق تولیدی : ۲.۵ کیلووات.
تامین برق:
یخچال هتلی ، روشنایی

بکیج های ۱۰۰۰ واتی

تجهیزات : ۱۰۰۰ وات.
برق تولیدی : ۵ کیلووات
تامین برق :
یخچال، تلویزیون، روشنایی، پمپ تقویت فشار

بکیج های ۲۰۰۰ واتی

تجهیزات : ۲۰۰۰ وات.
برق تولیدی : ۱۰ کیلووات
تامین برق:
یخچال، تلویزیون، روشنایی، پمپ تقویت فشار، کولر آبی

بکیج های ۳۰۰۰ واتی

تجهیزات : ۳۰۰۰ وات.
برق تولیدی : ۱۵ کیلووات
تامین برق:
یخچال، تلویزیون، روشنایی کولر آبی، تصویه استخر

آخرین اخبار و مقالات حوزه انرژی های تجدید پذیر

 • معرفی شبکه کامپیوتری

  شبکه های کامپیوتری

  شبکه های کامپیوتری هدف از اجرای شبکه های کامپیوتری دسترسی به همه منابع سخت افزاری […]

  مطالعه بیشتر

 • مبانی برق 2 -شرکت آراپل

  مبانی برق ۲

  مبانی برق قسمت دوم همانطور که در قسمت قبل در مورد مفاهیم اولیه برق و […]

  مطالعه بیشتر

 • کابل شبکه

  کابل LAN چیست؟ کابل LAN یکی از اجزای مهم شبکه های کامپیوتری به حساب می […]

  مطالعه بیشتر