شبکه کامپیوتری شرکت آراپل

بخش شبکه شرکت آراپل

همه چیز در مورد شبکه و دیتا سنتر

شبکه های کامپیوتری

شبکه ها که قرار بود روزگاری کار را راحتتر کنند، امروزه به چالشی برای سازمان ها تبدیل شده اند. راه اندازی شبکه های کامپیوتری یکی از اساسی ترین نیاز هر ارگانی می باشد. بستری امن و کارآمد جهت سهولت در ارائه خدماتی چون مدیریت واحد، امنیت اطلاعات، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع سخت افزاری، اشتراک گذاری فایل ها، استفاده از نرم افزارهای سازمانی، خدمات پشتیبانی شبکه، تجهیزات شبکه و از این قبیل را فراهم می آورد .

از این رو نیرو های متخصص و مجرب شرکت آراپل با تجربه ی چندین ساله ی خود در ضمینه ی آی تی و بکارگیری جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در آماده سازی شبکه ای امن و کارآمد آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود می باشد.

فعالیت شرکت آراپل

شرکت آراپل در زمینه های ذیل آماده عقد قرارداد با سازمان ها و ارگان ها،کارخانجات و شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. باعث افتخار ما هست که بتوانیم در کنار شما بستر شبکه مجموعه شما را ارتقاع دهیم.

پیمانکاری شبکه کامپیوتری

در قرارداد های پیمانکاری شرکت آراپل وظیفه تهیه تجهیزات ، طراحی ، نصب و راه اندازی شبکه و دیتا سنتر، سخت افزار، نرم افزار و همچنین پشتیبانی شبکه را به کارفرما ارائه خواهد داد. به طور کلی از صد درصد پروژه به عهده ی پیمانکار خواهد بود.

اجرایی

در این نوع قرارداد تهیه تجهیزات و ملزومات به عهده ی کارفرما بوده و شرکت وظیفه ی نصب و راه اندازی شبکه ،را بر عهده خواهد داشت.

پشتیبانی

کارفرما جهت استفاده ی بهینه از شبکه و تجهیزات خود و رفع موانع و مشکلات پیش آمده و همچنین ارتقاء بستر فعلی خود نیاز به نیروی متخصص و کارآمد دارد . این امر منجر به عقد قرارداد صرفاً پشتیبانی شبکه از شرایط موجود می گردد.

فروشگاه محصولات آراپل

شرکت آراپل با ارائه محصولات متنوع، به شرایط و نیازهای مختلف کاربران پاسخ می‌دهد. خانواده سرورهای اچ پی ،سوئیچ های شبکه با برندهای مطرح بازار، انواع کابل های شبکه ، انواع رک و متعلقات آن ، سخت افزار کامپیوتر ، لپ تاپ و… .

بخشی از خدمات ما در بخش شبکه و دیتا سنتر

مشاوره، طراحی و اجرا

طراحی دقیق و علمی شبکه قبل از اجرا، طی فاز های نیاز سنجی و شناخت، بررسی استراتژی های سازمان، طراحی و آنالیز تجهیزات شبکه تا تحویل در اولین قدم پس از بازدید از محل پروژه ، ارائه پروپوزال و طراحی فازهای پروژه و در نهایت اجرای قرارداد.

خدمات شبکه و IT

پیاده سازی و اجرای زیر ساخت شبکه نظیر چاه ارت، کابل کشی مسی و فیبر نوری، دکل های مخابراتی و … طراحی و اجرای شبکه های تحت Windows Server مجازی سازی، امنیت شبکه و ارتباط شعب.

فروش انواع تجهیزات

فروش و تأمین تجهیزات شبکه و ای تی از قبیل : سرور، سوئیچ، رک، کابل، دوربین های مداربسته،تلفن سانترال، سخت افزار کامپیوتر و سیستم های کامپیوتری، لپ تاپ و …

عقد قرار داد پشتیبانی

عقد قرارداد پشتیبانی شبکه و بستر انفورماتیک سالیانه با ارگان ها، کارخانجات، شرکت ها، ادارات و سازمان ها


آخرین اخبار و آموزش دنیا ی تکنولوژی

 • معرفی شبکه کامپیوتری

  شبکه های کامپیوتری

  شبکه های کامپیوتری هدف از اجرای شبکه های کامپیوتری دسترسی به همه منابع سخت افزاری […]

  مطالعه بیشتر

 • مبانی برق 2 -شرکت آراپل

  مبانی برق ۲

  مبانی برق قسمت دوم همانطور که در قسمت قبل در مورد مفاهیم اولیه برق و […]

  مطالعه بیشتر

 • کابل شبکه

  کابل LAN چیست؟ کابل LAN یکی از اجزای مهم شبکه های کامپیوتری به حساب می […]

  مطالعه بیشتر

 • مبانی برق 2 -شرکت آراپل

  مبانی برق ۱

  این مقاله د مورد آشنایی جزئی با مبانی برق شهر و الکترونیک است. در این […]

  مطالعه بیشتر

 • فروشگاه محصولات شرکت آراپل

  فروشگاه اینترنتی شکلی از تجارت الکترونیک است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد به شکل مستقیم […]

  مطالعه بیشتر