فروشگاه اینترنتی شکلی از تجارت الکترونیک است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد به شکل مستقیم روی بستر اینترنت، کالا‌ها و خدمات را از فروشنده خریداری کنند. هر کسب‌و‌کاری برای فروش محصولات و خدماتش می‌تواند از روش‌های فروشگاه فیزیکی، اینترنتیو یا هر دو استفاده کند. فروشگاه آنلاین می‌تواند یک صفحه وب‌سایت یا یک اپلیکیشن مشخص باشد که کاربر از طریق آن به شکل الکترونیکی به خرید محصولات مورد نیاز خود بپردازد.

پاندمی کرونا مزایای زیادی برای صنعت تجارت الکترونیک به همراه داشت و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، با شیوع کرونا فروش اینترنتی رشد ۴ تا ۶ برابری نسبت به قبل پیدا کرد. بر اساس گزارش Deloitte در سال ۲۰۱۹، حدود ۸۵ درصد از فروشنده‌ها به راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی روی آورده‌اند. همچنین بر اساس آمار‌ها، در سال ۲۰۲۱ تقریباً ۲۰ درصد از فروش خرده‌فروشی‌ها در سطح جهان به شکل اینترنتی بوده است و پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۴ این رقم به ۳۲% برسد.


فروشگاه آراپل ارائه دهنده انواع محصولات برق خورشیدی ، انفورماتیک، دوربین های حفاظتی ، برق اضطراری و … در سطح کشور می باشد. ما با تمرکز به سه ویژگی یعنی قابل اعتماد بودن، ارائه خدمات منحصر به فرد و قیمت پایین در کنار شما خواهیم بود.

امیدواریم

فروشگاه اینترنتی- فروش محصولات

شما میتوانید در فروشگاه محصولات شرکت آراپل از محصولات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن به شما لذت میبریم لذت ببرید. در صورتی که جهت خرید هر نوع کالا نیاز به مشاوره داشتید خوشحال میشویم شما را یاری نماییم. و اگردرخواست خدمات احداث پروژه های سولار و یا پروژه های شبکه داشتید هم در خدمت شما دوستان هستیم.